BędzinBielsko-BiałaKatowiceGliwiceMysłowiceSosnowiecCitroenJaworznoJastrzębieCieszynŻoryZabrzeZawiercieMikołówCzeladźBytomMaxPiekaryWodzisław

Recenzje Klientów

Rec1

Po wielu próbach nawiązania kontaktu z różnymi ogłoszeniodawcami z zakresu auto skupu wkońcu skontaktowałam się ze skupem samochodów pl-skupsamochodow.pl w sprawie szybkiej sprzedaży mojego fiata, z racji potrzeby szybkiego spieniężenia samochodu.

 

Reczowznawca szybko wycenił samochód telefonicznie a jeszcze tego samego dnia przyjechał na bezpośrednie oględziny samochodu.

 

Po rozpoznaniu pojazdu otrzymałam 80 procent wartości mojego auta, pieniądze wypłacono w gotówce, dodatkowo nowa polisa ubezpieczeniowa została wypowiedziana na moje życzenie, czyli dodatkowo otrzymałam zwrot z ubezpieczalni

 

Jestem bardzo zadowolona z tych Panów, bo dzięki nim sprzedałam swojego Fiata bez czekania. Muszę powiedzieć że wilokrotnie wybierałam dostępne propozycję ale żadna z nich nie doszła do skutku.

 

W pl-skupsamochodow.pl jak obiecali tak przyjechali do mnie z pieniędzmi - polecam, rzetelna i godna zaufania firma. Teraz polecam ich usługi swoim znajomym. Kasia, Katowice.

Od wielu lat prowadzę firmę transportową, wymagania jakie stawia przed nami dynamicznie rozwijający się rynek zmusza do częstej zmiany firmowych samochodów dostawczych.

 

Próbowałem znaleźć Klientów na własną ręke, rzesza potencjalnych kupców odwiedzała mnie non stop z propozycjami cen " nie do odrzucenia ".

 

Decyzja na kontakt z auto skupem padła gdy mój znajomy zasugerował sprzedaż hurtową całej floty wyspecjalizowanej firmie.

 

Wycenę wszystkich samochodów otrzymałem do 3 dni roboczych, po czym samochody zostały sprawdzone na miejscu. Ich stan po kilku latach eksploatacji pozostawiał wiele do życzenia, jednakże kupujący sam powiedział, że ma zaklepanych odbiorców na tego typu samochody zagranicą gdzie przechodzą gruntowną renowację oraz służą jeszcze długie lata.

 

Cena proponowana była bardzo atrakcyjna, wszyscy wiemy, że poniżej ceny rynkowej lecz prowadzenie interesu wiąże sie z zakupem towaru po najlpszej cenie. Polecam, Jarek Czeladź

Od lat jeżdziłem moim sprowadzonym z Bawarii BMW, ciągła kosmetyka, wymiana płynów na czas, konserwacje oraz dbałość o każdy element spowodował że moje BMW po latach posiadało znaczną wartość dla koneserów takich aut.

 

Niestety choroba zmusła do sprzedaży auta, ceny jakie widziałem w serwisach giełdowych na dany model wogóle mnie nie satysfakcjonowała, a pieniądze potrzebowałem na leczenie.

 

Znalazłem auto skup który wykazał duże zainteresowanie moim BMW a po oględzinach auta rzeczoznawca stwierdził że takiego egzemlarza już długo nie widział. Z racji tego że auto było garażowane od nowośći, a ponad przeciętny stan powodował zachwyt oglądających, firma zdecydowała się na zakup po wysokiej cenie.

 

Pytając czy sprzedadzą te auto z zyskiem otrzymałem odpowiedź, nie kupowalibyśmy auta ażeby na nim stracić, proszę mi wierzyć, że na rynkach zagranicznych koneserzy będą się na tym egzemplarzu licytować. Polecam, Jerzy z Gliwic

Chciałam sprzedać swoje stare auto ale w auto skupie powiedzieli mi że samochód jest mocno wyeksploatowany i raczej nadaje się chyba tylko na złomowanie.

 

Z racji wieku i stanu trzeba było skontaktować się z auto złom. Chłopcy polecili mi firmę która płaci nalepsze kwoty za stare auta, konkurencyjne do cen z lokalnych złomowisk.

 

Wybrałam i sprzedałam swojego poloneza w bardzo dobrych pieniądzach, a laweta bezpłatnie dojechała pod mój dom, wszystkie formalności dostałam od reki oraz gotówkę. Szkoda mi było sprzedawać lecz jak to mówią na wszystko przychodzi czas. Polecam, Wiesława z BytomiaSKUPAUT24ZA GOTÓWKĘUŻYWANEOSOBOWETERENOWEDOSTAWCZEKASACJAZŁOMOWANIEPOJAZDDOJAZDLAWETARECYKLINGCENNIKPOWYPADKOWESTAREUSZKODZONEWYCENA